TriSmile kodukord annab ülevaate kõigest vajalikust, mida üks liige peaks teadma.

Klubi ülesehitus

Klubi koosneb juhtkonnast, peatreeneritest, treeneritest, huvijuhtidest ja loomulikult kõige tähtsamast osast – liikmetest endast. Klubi eesotsas on juhtkond, kuhu kuuluvad Ain, Ago ja Mäx, kes planeerivad klubi tegevusi ja sihte. Nii Tallinnas kui Tartus on olemas üks peatreener, kelle ülesandeks on vastavas linnas treeningute planeerimine ja treeningkalendri uuendamine. Tallinnas on selleks inimeseks Liisa Kull ning Tartus Maret Mets. Muredega, mis puudutavad peatreenerite tööd, võib pöörduda Ago poole. Juhtkonda ja peatreenereid toetavad teised treenerid ja huvijuhid, kes aitavad treeningute läbiviimisel ning klubielu korraldamisel.

Treeningutest

Treeningud on üleval TriSmile kodulehel ning neid uuendatakse pidevalt peatreenerite poolt. Trismile liikmetele on treeningtasud aastamaksu sees, kuid ei sisalda pileteid ujulasse, spordisaali või staadionile – neid peab klubiliige endale ise soetama. Lisaks kodulehel kirjas olevatele treeningutele on klubis hea tava kutsuda teisi liikmeid endaga koos treenima, olgu see siis pikem rattatrenn, jooks-matk või hoopiski sulgpall ja kaljuronimine. Seltsis on alati lõbusam ja kasutage julgelt emaili liste, et teineteist trenni kutsuda.

Emaili listi reeglid

Emaili listid on mõeldud klubiliikmete omavaheliseks suhtlemiseks ja infovahetuseks. Listi võid kirjutada enda huvitavatest treeningutest, võistlustest ja muudest ettevõtmistest, mis sind ja sinu klubikaaslasi võib huvitada. Samuti võib listi kasutada näiteks uue ratta otsingutel või vana velo müümiseks. Listi EI OLE oodatud sinu või sinu naabri ettevõte reklaam ja muud “superpakkumised”, kui sul selleks pole eelnevalt klubi juhtkonnalt luba saadud.

Klubiliikme soodustused

Liikmetele on soodustused erinevates poodides ja erinevates asutustes üle Eesti. Küsida tasub alati basseinides ja erinevates Tallinna ja Tartu spordipoodides. Klubi saadab iga kuu 15. kuupäeval uuendatud nimekirja klubi liikmetest kõikidele partneritele. Klubi partnerite loetelu ja erinevate soodustuste nimekiri asub siin lehel.

Liikmeks astumine

Liikmeks astumiseks tuleb täita vorm ja tasuda liikmemaks. Ja nii lihtsalt oledki aastaks TriSmile klubi liige. Liikmete nimekiri kodulehel uueneb reaalajas, aga partnerite juures uuendame iga kuu 15. kuupäevaks ning seni tuleb sul kahjuks natuke kannatust varuda. Trennis saad aga käima hakata kohe!

Liikmemaksust

Liikmemaks sisaldab endast päris mitut asja. Esiteks annab õigeks ajaks tasutud liikmemaks automaatselt aastase ETL litsentsi, millega võid võistelda nii Eestis kui ka mujal maadel. Teiseks läheb osa sinu liikmemaksust klubi käimas hoidmisele (raamatupidamine, veebimajutus, jm). Ja kolmandaks sisaldab aastamaks Trismile klubi treeninguid, kuid ei sisalda pileteid ujulasse, spordisaali või staadionile – neid peab klubiliige endale ise soetama. Liikmemaksuga kaasvnevad igasugu soodustused ja muud hüved (vaata eelnevat loetletud). Liikmemaksu makstakse kalendriaasta kaupa – kehtib iga aasta 1.november kuni 31.oktoober

Klubist väljaastumine

Selleks, et klubist välja astuda, tuleb saata kiri TriSmile juhtkonnale. Käimasoleva aasta liikmemaksu tagasi ei maksta. Kui liikmel on klubi ees võlgnevus ja see ei ole tasutud kahe kuu jooksul, arvatakse ta automaatselt klubist välja. Klubist väljaarvamisel ja väljaastumisel kaovad ka kõik sellega kaasnevad soodustused ja võimalused osaleda TriSmile klubi trennides.

Infovahetus

Klubiliige leiab vajalikku infot klubi osas peamiselt klubi kodulehelt www.trismile.ee. Avalikkusele suunatud infot kasutatakse ka facebookis https://www.facebook.com/trismileklubi. Liikmete omavaheline suhtlus toimub ka facebooki grupis https://www.facebook.com/groups/163333220356691/.
Regulaarselt saademe liikmetele ka uudiskirju – kasutame selleks eraldi platvormi, mistõttu esialgu võivad antud kirjad sattuda spämmikausta. Paneme kõigile hingele, et oma postkasti seadeid muuta, et klubi uudiskirjad ei satuks spämmi.
Kuna peamine infovahetus liikmetega toimub meilitsi, siis on igal liikmel kohustus hoida oma kontaktandmeid meie juures korrektsetena.

Küsimused

Kas sul on veel küsimusi? Kirjuta sellest – klubi@trismile.ee