Blogid

Õnneks meie liikmete seas leidub ka palju usinaid blogijaid. Hea lugemine kõigile triatloni või rahvasporti harrastavatele inimestele.

Silver Mikk

Silver Mikk: http://silvermikk.blogspot.com/
Silver on Eestis eliidiklassis võistlev triatleet, endine sõudja Saksamaalt. Oma blogis kirjutab ta oma võistlustest, treeningutest, reisimistest ja paljust muust. Jagab ka palju harrastajatele palju häid nippe nii treeninguteks kui võistlusteks.


Tartu_Linnamaraton

Rait Ratasepphttp://ultraspordist.blogspot.com/
Kes ei oleks kuulnud taimetoitlasest ultrajooksja-triatleedist Raidust. Jah, Rait on see hullumeelne noormees, kes on võitnud kahekorde täispika triatloni ning nii mõnegi ultrajooksju jooksnud. Kirjutab võistlustest, ettevalmistusest ja muidugi toitumisest.


Priit_Ailt

Priit Ailt: http://priitailt.blogspot.com/
P
riit on nagu Silvergi Eestis eliidiklassis võistlev triatleet. Peale selle ka MSc füsioterapeut. Priit on blogi pidanud juba aastast 2010, kirjutisi nii enda võistluste,treeningute kohta kui ka harrastajatele suunatud postitusi.


riho

Riho Sarv:  http://riksiblogi.blogspot.com/
R
iho on meie klubi liige, kes on valmistumas oma elu esimeseks täispikaks triatloniks. Väärt lugemine igaühele, keda on sama ees ootamas!


sampa

Andres Sampka & Endrik Eller: http://kuningbanaan.wordpress.com/
A
ndres ja Endrik lõid blogi, et jälgida oma ettevalmistust oma elu esimeseks täispikaks triatloniks. Nüüd, kus on mõlemal edukalt see selja taga, on Andresel juba järgmine ette võetud!


allar

Allar Pähn http://allarmeremaal.blogspot.co
A
llar veetis aasta Uus-Meremaal, mille jooksul läbis ta ka oma elu esimese täispika triatloni – rajal oli kusjuures ka Marko Albert! Seega väärt lugemine kindlasti tema võistluse kogemuse kohta!


jahilo

Valdo Jahilohttp://www.ohtuleht.ee/blogid/valdojahilo
A
asta Liikuja 2014 Valdo peab oma spordiblogi Õhtulehes. Postitusi nii enda võistluste, treeningute kohta kui ka otse harrastajale suunatud postitusi.


rainer

Rainer Nagelhttp://m-meles.blogspot.com/
R
ainer on blogi pidanud juba aastast 2007! Väga mitmekesine harrastaja, kes kirjutab üsna põhjalikult blogis oma tegemistest. Nagu ta ise ütleb: “Ei mingeid vabandusi – kes teeb, see ka jõuab!”


helen

Helen Vellauhttp://t7pi.blogspot.com/
H
elen harrastab palju erinevaid alasid, kuigi triatlon on põhiline. Tõsine blogija, kelle blogi ei sisalda ainult spordijuttu!


uku

Uku Vislapuuhttp://sporditee.blogspot.com/
U
ku on väga väga usin blogija. Mõtteid spordist, enda võistlustest. Nagu ise ütleb, siis rohkem küll treeningpäeviku laadis.

 

Tahad et sinu blogi oleks ka siin esindatud? Kirjuta meile ja me paneme hea meelega ka sinu blogi siia ülesse!